My Space Love Story vol.2

Na 100-lecie odzyskania niepodległości Państwa Polskiego w listopadzie zaplanowano cykl spotkań, warsztatów i konferencji łączących świat nauki, pasjonatów kosmosu z biznesem branży kosmicznej z udziałem astronautów z różnych stron Europy, w tym Generała Mirosława Hermaszewskiego.

Setna rocznica odzyskania niepodległości jest jedyną w swoim rodzaju okazją do wspólnego przeżywania i okazywania radości z życia w niepodległym Państwie, to także doskonała okazja do świętowania najważniejszych wydarzeń, które miały wpływ na historię Polski – niewątpliwie jednym z nich jest lot Polaka w kosmos.

Po olbrzymim sukcesie pierwszej konferencji „My Space Love Story” w tym roku planujemy powrócić w nowej dwudniowej odsłonie jako Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Sektora Branży Kosmicznej. W programie imprezy zaplanowano konferencję popularno-naukową z udziałem zaproszonych astronautów m.in. Reinhold Ewald, Jean-Pierre Haigneré, Viktor Savinykh, Fraz Viehböck, Dumitru Prunariu dla ok. 400 osób oraz spotkania dla 100 firm zajmujących się tematyką kosmiczną.

My Space Love Story vol. 3

Organizacja targów technologii kosmicznych w 2020 roku, połączonych z konferencją naukową o kosmosie. Ponad 300 wystawców, 8000 – 15 000 uczestników.